Kopi Luwak Kava

Brangiausia pasaulyje kava Kopi Luwak

Kopi Luwak - Wikipedia

Kopi is the Indonesian word for coffee. Luwak is a local name of the Asian palm civet in Sumatra. Palm civets are primarily frugivorous, feeding on berries and pulpy fruits such as figs and palms.Civets also eat small vertebrates, insects, ripe fruits and seeds. Producers of the coffee beans argue that the process may improve coffee through two mechanisms, selection and digestion.

Cibetková káva Kopi Luwak Praha prodej

Webové stránky cibetkova-kava.cz jsou rodinnou srdcovou záležitostí nejen o cibetkové kávě Kopi Luwak z Indonesie od strýce sběrače a jeho přátel, ale i o jiných pokladech, pocházejících z Indonésie. A nejen káva, ale i láska nejdříve prochází žaludkem kulinářských zážitků. A tomu, kdo podlehne amorovému šípu, prozradíme více o tradicích a kultuře Indonesie.

Kopi Luwak – Vikipedija

Kopi Luwak (angl. civet coffee; indonez. kopi luwak, iš kopi 'kava' + luwak 'palminis musangas') – Indonezijoje gaminama kava iš laukinių gyvūnų palminių musangų apvirškintų kavos pupelių, kurios randamos gyvūno išmatose.Paruošta kava Kopi Luwak yra viena brangiausių, vertinama gurmanų